Merak Edilenler

Kaliteli sütlerden tecrübemizle elde ettiğimiz başta beyaz olmak üzere çeşit çeşit peynirleri bulabilir, dilediğiniz peynire tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz sipariş sonrası ürünlerinizi vakumlu hava almayan ambalajlar ile paketliyoruz. Erime riski olan ürünlerinizin yanına buz paketleri ilave ederek destekliyoruz.

Ürettiğimiz her ürün Helal sertifikasına sahiptir. Güvenle tüketilebilir.

Evet, sistemimiz üye olmadan da sipariş vermenize olanak sunar.

En geç 16:00 a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoluyoruz. Cuma-Cumartesi-Pazar günleri verilen siparişler Takip eden işgününde kargoya verilmektedir.

Bilmek İstedikleriniz

Ürettiğimiz peynirlerimizi Balıkesir’den tüm Türkiye’ye özenle gönderim sağlıyoruz.

Ürünleriniz hava almayan vakumlu ambalajlarda gönderildiği için sıcak havalarda 48 saate kadar dayanabilmektedir. Bozulma ve erime riski olan ürün siparişlerinde paket içerisine buz aküleri ile takviye yapıyoruz.

Kapıda ödeme ile sipariş veren müşterilerimiz teslimat anında yerinde olmayabiliyor. Bozulma riski olan ürünler bu bekleme aşamasına uygun olmadığı için risk almıyoruz.

Vakum ambalajındaki peynirlerimizin 6 ay süre içerisinde tüketilmesi tavsiye ediyoruz. Vakum ambalajı açılmış ürünlerin maksimum 1 ay içerisinde tüketilmesi gerekir. Derin dondurucuda 1 seneye kadar saklanabilir.

Bizleri sosyal medya (Instagram:ozisiksut) üzerinden takip edebilir, tüm kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.