Yılların Birlikteliği ile Kaliteli Sütlerden Lezzet Dolu Peynirlere…

Biliyoruz ki, peynirin lezzetini her şeyden önce sütün kalitesi oluşturur. Böylece bizler de yıllardan beri sadakatimizi, ilişkimizi koruyor, bildiğimiz ve güvendiğimiz süt üreticilerimizin kaliteli sütlerini topluyoruz. Güler yüzü ve titizliğini her zaman prensip edinen Mehmet amcamız, Ayşe teyzemiz hayvanlarını Balıkesir’in doğal meralarında özgürce yetiştirip kaliteli sütler elde ediyor. Kurduğumuz bu ilişki peynirlerimize öyle bir yansıyor ki; her biri birbirinden lezzetli peynirlere dönüşüyor.

Biz yolumuza sadakat, sevgi ve emekle devam ediyoruz.

Geleneksel Üretimi Teknoloji ile Buluşturduk.

Peynir üretimi bugünlerin üretimine gelemeyecek kadar yaşlıdır aslında. Yaş almalıdır… Bu yüzden geleneksel üretimle yüzü güler, hep daha lezzetli olur. Bir şeyle ne kadar çok vakit geçirirseniz ne istediğini çok iyi anlarsınız. Biz de peynirlerimizle birlikte çıktığımız bu yolda hep bir şeyler öğrendik; hala öğreniyoruz. Mesela Mihaliç peyniri dinlendikçe güzelleşir, Kaşar peyniri eskiyse daha havalıdır. Beyaz peynir ne kadar olgunlaşırsa o kadar yöresel kokar sofralarda.

Bizler de günümüz teknolojisini geleneksel üretimle birleştirerek lezzete lezzet katıyor, peynirlerimizdeki kaliteyi koruyarak üretim gerçekleştiriyoruz.

Tescilli Kalite, Tescilli Güven.

Değer verdiğimiz, titizlikle üzerinde durduğumuz diğer husus da hijyendir. Tüm gıda güvenliği sertifikalarımızla birlikte idari düzenlemelerin koşullarına uygun üretimler gerçekleştiriyoruz. Sağlık kurallarına uyarak güvenilir bir üretime imza atıyoruz.

Helal sertifikamızla güvenli ve sağlıklı gıdayı sofralarınıza güvenle sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.